חבילות תוכן

יש לך עסק אבל אין לך אתר אינטרנט? יש לך אתר אינטרנט אבל אין לך תוכן מתאים? רוצה לקדם את העסק שלך במנועי חיפוש? החלטת לכתוב בלוג מקצועי אבל אין לך זמן? ריילי מדיה תשמח לספק לך מגוון של פתרונות תוכן ותשתית איכותיים ומקצועיים – בלוחות זמנים קצרים ובמחירים מפתיעים!

דוגמאות של חבילות תוכן

● חבילת בסיס (חמישה עמודים)  כתיבה מקצועית של כל העמודים הנדרשים לאתר שלך (כל עמוד בין 400 עד 500 מילה): עמוד הבית, עמוד "אודות" / פרופיל עסקי, עמודי שירותים / מוצרים, עמוד "צור קשר", עמודי מאמרים.

● חבילה מורחבת (10 עמודים)  כתיבה מקצועית של כל העמודים הנדרשים לאתר שלך (כל עמוד בין 400 עד 500 מילה): עמוד הבית, עמוד "אודות" / פרופיל עסקי, עמודי שירותים / מוצרים, עמוד "צור קשר", עמודי מאמרים.

● חבילה גדולה (15 עמודים) – כתיבה מקצועית של כל העמודים הנדרשים לאתר שלך (כל עמוד בין 400 עד 500 מילה): עמוד הבית, עמוד "אודות" / פרופיל עסקי, עמודי שירותים / מוצרים, עמוד "צור קשר", עמודי מאמרים.

חבילת בניית אתר + כתיבת תכנים (בין חמישה ל-10 עמודים) – בניית אתר תדמית, כתיבה מקצועית של כל העמודים הנדרשים לאתר שלך (כל עמוד בין 400 עד 500 מילה): עמוד הבית, עמוד "אודות" / פרופיל עסקי, עמודי שירותים / מוצרים, עמוד "צור קשר"', עמודי מאמרים.

● חבילת בניית אתר + דומיין + כתיבת תכנים + הזנת תכנים – בניית אתר תדמית, כתיבה מקצועית של כל העמודים הנדרשים לאתר שלך (כל עמוד בין 400 עד 500 מילה): עמוד הבית, עמוד "אודות" / פרופיל עסקי, עמודי שירותים / מוצרים, עמוד "צור קשר" ועמודי מאמרים, רכישת כתובת דומיין לפי בקשתך וחיבור שלה לאתר החדש, הזנת חומרים לאתר.

ריילי מדיה מציעה לך גם:

קופירייטינג / תוכן שיווקי

שדרוג תכנים

כתיבת מאמרים

ניהול בלוגים

בניית אתרי תדמית

שירותי ריילי מדיה
בניית אתרים
כתיבת מאמרים
בניית עמודי פייסבוק